Nasze kursy

Analityczne procedury wiarygodności jako odpowiedź na zidentyfikowane ryzyka

Co zyskasz?

Dla biegłych rewidentów kurs daje możliwość zaliczenia 4 godziny samokształcenia.

Program

  • Przepisy mające wpływ na przeprowadzanie testów analitycznych
  • Analityczne procedury wiarygodności w obszarze przychodów
  • Analityczne procedury wiarygodności w obszarze kosztów
  • Dokumentacja

Harmonogram zajęć


  • 09:00-10:30 - zajęcia on-line
  • 10.30 - 10.45 - przerwa
  • 10.45 - 12.15 - zajęcia on-line
Aleksandra Sysiak

Wykładowca: Aleksandra Sysiak

Biegła Rewident, trenerka w obszarze rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej ze szczególnym nastawieniem na praktyczne podejście do omawianych zagadnień, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW, Szkoły Trenerów Uniwersytetu SWPS oraz studiów podyplomowych ESG w praktyce na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów.

Od 2017 roku związana z RSM Poland, gdzie odpowiada za kierowanie projektami obejmującymi weryfikację kontroli wewnętrznej, badanie i przegląd sprawozdań finansowych i pakietów konsolidacyjnych zgodnie z Ustawą o rachunkowości, MSSF i wytycznymi koncernów oraz wiele projektów doradczych. Obecnie odpowiedzialna także za wdrażanie metodologii i narzędzi, kontrolę jakości oraz szkolenia.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. odbywając praktyki w dziale księgowości w Niemczech oraz pracownik działu audytu w różnych firmach audytorskich. Szczególnym punktem zainteresowań zawodowych są tematy ESG oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej - brała udział w badaniu wielu sprawozdań finansowych sporządzanych wg MSSF, a także w projektach mających na celu wsparcie przy ich wdrażaniu.

Dla osób, które uczestniczyły w innych kursach CE PIBR – 15% rabatu (357 zł netto).

Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.

Dodatkowe informacje

    • Proces edukacji w ramach kursu realizowany jest w oparciu o: autorskie wykłady prowadzone on-line, literaturę przedmiotu (akty normatywne) i ćwiczeniowe materiały szkoleniowe oraz samodzielną naukę słuchacza.
    • Kurs trwa 4 godziny lekcyjne (godzina lekcyjna to 45 minut).
    • Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział. Osoby, które uczestniczyły przynajmniej w 90% godzin lekcyjnych uzyskują zaświadczenie o ukończeniu kursu.
    • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
    • Kurs zostanie zrealizowany, jeśli zbierze się grupa minimum 15 osób.
    • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.
    • Instrukcja połączenia w systemie clicmeeting dostępna jest tutaj.

Jak zapłacić?

Cena:
420,00 zł + VAT zw = 420 zł

Opłatę w przypadku kursu w terminie:

  • 13 grudnia 2024 r. wpłać do 03 grudnia 2024 r. W tytule przelewu podaj symbol kursu „APWZR20241213” oraz imię i nazwisko uczestnika kursu.

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

Zgłoś się na szkolenie

Analityczne procedury wiarygodności jako odpowiedź na zidentyfikowane ryzyka

Cena netto: 420 zł

Termin: 13 grudnia 2024 r.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl