O nas

Centrum Edukacji

    • Oferujemy profesjonalne kursy z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej
    • Prowadzimy szkolenia obligatoryjne i fakultatywne dla biegłych rewidentów oraz kursy dla przedstawicieli innych profesji związanych z rachunkowością, sprawozdawczością i rewizją finansową, w tym w zakresie prawa podatkowego.
    • Pomagamy w uzyskaniu cenionych na rynku kwalifikacji i umiejętności. Naszym priorytetem jest rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji o najwyższej jakości.

Paweł Tyszer

W naszym Centrum Edukacji dążymy do zapewnienia unikalnej jakości szkoleń. Z jednej strony poprzez dobór doświadczonych wykładowców, dbamy o jakość merytoryczną. Z drugiej strony – równie ważny jest dla nas komfort uczestnika. Dlatego zapewniamy optymalną obsługę począwszy od pozyskania informacji o szkoleniu, poprzez stały kontakt, a następnie wsparcie w trakcie i po szkoleniu.

Odczuwamy ogromną satysfakcję, gdy widzimy, że osoby, które zdecydowały się wziąć udział w naszych szkoleniach, z chęcią do nas wracają i korzystają z naszych usług. Dzięki temu chcemy stale się rozwijać, żeby nie stracić Państwa zaufania.


Paweł Tyszer - dyrektor Centrum Edukacji PIBR