30 grudnia 2024 r.
on-line
460 zł
on-line
1. Wprowadzenie
2. Wymogi prawne
3. Sprawozdanie z czwartej fazy oceny dokonywanej przez Grupę Roboczą ds. Przekupstwa w Międzynarodowych Transakcjach Handlowych
4. Identyfikacja i oszacowanie ryzyk istotnego zniekształcenia spowodowanego oszustwem
5. Reakcja na oszacowane ryzyka istotnego zniekształcenia spowodowanego oszustwem
6. Ocena dowodów badania
7. Brak możliwości kontynuowania zlecenia przez biegłego rewidenta
8. Pisemne oświadczenia
9. Komunikowanie się z kierownictwem i osobami sprawującym nadzór
10. Dokumentacja
11. Kontrola wewnętrzna
12. Sprawdzian wiadomości
Biegły rewident z ponad 20-letnim praktycznym doświadczeniem w księgowości oraz badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych zasad rachunkowości, a także świadczeniu innych usług transakcyjnych i atestacyjnych dla klientów, w tym spółek giełdowych.
Członek ACCA (Fellow), Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA), dyplomowany księgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posiadacz certyfikatu księgowego Ministerstwa Finansów. Autor wielu artykułów i wypowiedzi eksperckich z dziedziny rachunkowości, m.in. w „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Ekspert merytoryczny Konkursu im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne oraz programu „Drogowskaz dla NGO. Profesjonalizacja trzeciego sektora poprzez wypracowanie i upowszechnianie zasad zarządzania finansowego”.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych, dyscyplina ekonomia i finanse (rozprawa doktorska wyróżniona w konkursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce na najlepsze opracowania z dziedziny rachunkowości). W działalności naukowej zajmuje się głównie badaniami z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek non profit i problematyki oszustw. Wykładowca akademicki i trener w zakresie rewizji finansowej, rachunkowości, etyki i profesjonalnych standardów oraz audytu wewnętrznego na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych z akredytacją ACCA oraz doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów.
Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.
Cena:
460,00 zł + VAT zw = 460,00 zł
Opłatę w przypadku kursu w terminie:
Numer konta bankowego do przelewu:
PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl