Nasi wykładowcy

Krzysztof Kudeń

Krzysztof Kudeń

Niezależny doradca biznesowy oraz ekspert z zakresu zarządzania zespołami, negocjacji i sprzedaży oraz wdrażania koniecznych zmian w organizacjach . W biznesie sprawuje funkcję Prezesa Zarządu spółki IT Masters, operującej na rynku usług informatycznych.

W organizacjach sprzedaży i marketingu zagranicznych i polskich firm przepracował 12 lat. Przeszedł wówczas szczeble zawodowego rozwoju od Przedstawiciela Handlowego do Dyrektora Sprzedaży i Marketingu włącznie. Odpowiedzialny był za zarządzanie strukturami sprzedażowymi, budowanie i realizację strategii oraz planów sprzedażowych. W tym czasie prowadził szkolenia wewnętrzne oraz coaching menedżerski, rozwijając umiejętności handlowe i menedżerskie swoich zespołów.

Jest ekspertem w obszarze efektywnego zarządzania zespołem, „układania organizacji sprzedażowych”, przygotowania pracowników do skutecznej sprzedaży i negocjacji oraz przeprowadzania zespołów przez zmiany. Zawsze zwraca uwagę na potrzebę posiadania świadomości biznesowej wśród pracowników na różnych poziomach zarządzania i na różnych poziomach operacyjnych organizacji. Do realizowanych projektów zawsze podchodzi kompleksowo. Uważa, że dokonywanie pozytywnych, pożądanych zmian w każdej organizacji (w zespole, dziale, firmie) zawsze musi być przeprowadzone jednocześnie w obszarze kompetencji, procesów oraz realizowanych projektów.

Wykazuje się dojrzałym podejściem w relacjach międzyludzkich i rozwiązywaniu konfliktów. Oprócz nabytych kompetencji menedżerskich ma cechy, które sprawiają, że partnerzy biznesowi wysoko cenią współpracę z nim. W życiu zawodowym jak i prywatnym buduje owocne relacje z otoczeniem dzięki swojej otwartej i mocno zaangażowanej postawie. Jedna z jego najważniejszych zasad biznesowych tez mówi o potrzebie szybkiego wdrożenia nowej kultury menedżerskiej, opartej na dojrzałej postawie ludzi odpowiedzialnych i świadomości biznesowej.


Prowadzone kursy: