Nasze kursy

Jak zapewnić poufność danych zgodnie z RODO i nie zbankrutować?

Co zyskasz?

Dla biegłych rewidentów szkolenie zalicza 2 godziny samokształcenia.

 • Zapoznasz się z problematyką zapewnienia ochrony dokumentów oraz plików, wraz z praktycznymi rozwiązaniami postępowania

 • Poznasz obowiązki wynikające z przepisów.

 • Szkolenie ma na celu wskazanie prostych i niedrogich rozwiązań, które mogą pomóc właścicielom zapewnić odpowiednie, wymagane przepisami i oczekiwane przez klientów standardy pracy z danymi.

Dla osób, które uczestniczyły w innych kursach CE PIBR – 15% rabatu (153 zł).

Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.

Dodatkowe informacje

  PROGRAM SZKOLENIA OBEJMUJE:

  1. Obowiązki wynikające z przepisów
  2. Wymagania klientów i ich uprawnienie do przeprowadzenia kontroli
  3. Jakie zabezpieczenia są niezbędne i muszą zostać wdrożone
  4. Przekazywanie danych osobowych
  5. Jak zapewnić zgodność ze standardami przy jak najmniejszych kosztach

Jak zapłacić?

Opłatę w przypadku kursu w terminie:

 • 8 lutego 2021 r. wpłać do 28 stycznia 2021 r. W tytule przelewu podaj symbol kursu „PDX20210208” oraz imię i nazwisko uczestnika kursu.

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

 • Kurs trwa 2 godziny lekcyjne (godzina lekcyjna to 45 minut). Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział.
 • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
 • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.
Sylwia Czub-Kiełczewska

Wykładowca: Sylwia Czub-Kiełczewska

Ekspert do spraw ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, szkoleniowiec, certyfikowany audytor wewnętrzny PN-ISO/IEC 27001. Wykładowca akademicki. Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynacji procesów bezpieczeństwa danych. Jest to nie tylko jej praca, ale także pasja: prowadzi popularnego bloga Sylwia Czub bloguje o danych osobowych (sylwiaczub.pl), jest ekspertem w portalu o podatkach, prawie i księgowości infor.pl, a także LEX Ochrona danych (Wolters Kluwer).

Przez ponad 6 lat była związana zawodowo z Instytutem Książki, w którym koordynowała procesy bezpieczeństwa danych. Przeprowadziła kilkaset szkoleń ze stosowania przepisów o ochronie danych osobowych. Od 2014 roku prowadzi stałą kolumnę o ochronie danych osobowych w branżowym czasopiśmie „Bibliotekarz”. Obecnie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem procesy ochrony informacji w spółkach kapitałowych, agencjach reklamowych, jednostkach samorządowych.

Świadczy także usługi zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych.

Harmonogram zajęć


 • 15.00 - 16.45 - zajęcia on-line

Zgłoś się na szkolenie

Jak zapewnić poufność danych zgodnie z RODO i nie zbankrutować?

Cena: 180 zł

Termin: 8 lutego 2021 r.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl