Nasze kursy

Kompas 2.0. Aplikacja bez tajemnic

Co zyskasz?

Pokażemy jak efektywnie poruszać się po aplikacji i zaprezentujemy praktyczne wykorzystanie funkcjonalności aplikacji.

 • Opowiemy jak i dlaczego powstała aplikacja Kompas 2.0.

 • Przedstawimy wszystkie materiały instruktażowe, pomocne dla użytkowników aplikacji.

 • Odpowiemy na pytania uczestników spotkania.

Dodatkowe informacje

  • Spotkanie trwać będzie 2 godziny zegarowe.
  • Dla biegłych rewidentów kurs zalicza 2 godziny samokształcenia.
  • Warunkiem udziału w spotkaniu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
  • Wskazane jest posiadanie własnych laptopów oraz przećwiczone logowanie na indywidualne konto biegłego rewidenta oraz firmy audytorskiej na pibr.org.pl.
  • Spotkanie zostanie zorganizowane, jeśli zbierze się grupa 10 osób.

Jak zapłacić?

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

Paweł Tyszer

Wykładowca: Paweł Tyszer

Termin:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży IT, jest certyfikowanym kierownikiem projektów (Prince2 Practitioner).

Koordynował wiele projektów informatycznych i edukacyjnych realizowanych we współpracy z Bankiem Światowym. Świadczy usługi doradcze dla Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w obszarze zarządzania projektami. Współtwórca aplikacji Kompas 2.0 - aplikacji wspierającej badanie sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Badania.

Wydawca kilkunastu materiałów szkoleniowych z zakresu obligatoryjnego doskonalenia zawodowego. Członek Grupy ds. wdrażania Międzynarodowego Standardu Edukacji 8 działającej przy Krajowej Radzie Biegłych Rewidentów.

Obecnie jest Dyrektorem Centrum Edukacji Polskiej Izby Biegłych Rewidentów i zarządza jedną z prężniej rozwijających się jednostek organizujących szkolenia dla biegłych rewidentów.

LinkedIn

Adam Gutowski

Wykładowca: Adam Gutowski

Termin:

Programista i project manager w firmie A.Net.pl. Główny projektant aplikacji Kompas 2.0. Projektuje aplikacje, które odpowiadają na konkretne potrzeby firm i instytucji. 

Wcześniej przez prawie 10 lat związany z administracją publiczną, gdzie jako doradca ministra finansów oraz naczelnik wydziału w Biurze Edukacji Finansowej, odpowiadał za komunikację resortu finansów oraz realizował projekty edukacyjne (m. in. Narodową Loterię Paragonową).

Zwolennik i propagator idei prostej polszczyzny, z której zasad przeszkolił ponad 200 pracowników Krajowej Informacji Podatkowej.

LinkedIn

Harmonogram zajęć


Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Kompas 2.0. Aplikacja bez tajemnic

Cena: 0 zł

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Przypominamy, że administratorem danych osobowych jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl (zwana dalej "PIBR"). Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl