Nasze kursy

Opracowanie PIBR wspierające wdrożenie MSZJ (PL) 1 - system zarządzania jakością

Co zyskasz?

Dla biegłych rewidentów udział w webinarze daje możliwość zaliczenia 2 godzin samokształcenia.

Program

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w webinarze poświęconym przedstawieniu opracowania PIBR wspierającego wdrożenie nowego standardu zarządzania jakością.

Pakiet nowych standardów zarządzania jakością składa się z 3 standardów, w tym Krajowego Standardu Kontroli Jakości 1 w brzmieniu Międzynarodowego Standardu Zarządzania Jakością (PL) 1 – „Zarządzanie jakością dla firm wykonujących badania lub przeglądy sprawozdań finansowych lub zlecenia innych usług atestacyjnych lub pokrewnych” („KSKJ 1 w brzmieniu MSZJ (PL) 1”). KSKJ 1 w brzmieniu MSZJ (PL) 1 jest najważniejszym standardem, gdyż ma najszersze zastosowanie i dotyczy działalności każdej z firm audytorskich.

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów, aby wesprzeć mniej złożone firmy audytorskie w przygotowywaniu własnych systemów wewnętrznej kontroli jakości do stosowania wymogów nowego standardu zleciła zespołowi ekspertów PIBR przygotowanie opracowania. Opracowanie zawiera praktyczne przykłady i  jest pomocne w zrozumieniu i stosowaniu KSKJ 1 w brzmieniu MSZJ (PL) 1.

Opracowanie pt. „Materiały wspierające wdrożenie MSZJ (PL) 1 z uwzględnieniem przepisów ustawy o biegłych rewidentach” można pobrać TUTAJ.

Kolejnym elementem wsparcia Krajowej Rady Biegłych Rewidentów jest organizacja szkoleń.

Już dziś zapraszamy Państwa, przedstawicieli firm audytorskich biegłych rewidentów, a także inne osoby zaangażowane w realizację usług atestacyjnych i pokrewnych, na pierwszy webinar. Webinar będzie miał charakter wprowadzający i przybliżający nowe opracowanie PIBR.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line, 21 listopada 2022 r. w godz. 16.00-17.30. Udział jest bezpłatny.

Aby odnieść jak największe korzyści ze szkolenia zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się ze standardem KSKJ 1 w brzmieniu MSZJ (PL) 1, przygotowanymi przez IAASB materiałami wspierającymi do MSZJ 1, a także najnowszym opracowaniem PIBR.

W ramach wydarzenia przewidziana jest dyskusja z możliwością zadawania pytań. Pytania mogą Państwo zgłaszać również poprzez wpisanie ich w polu: "uwagi" w formularzu zgłoszenia.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 20.11.

Dodatkowe informacje

    • Zajęcia odbędą się w godz. 16:00 - 17:30.
    • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
    • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.
    • Instrukcja połączenia w systemie clicmeeting dostępna jest tutaj.

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Opracowanie PIBR wspierające wdrożenie MSZJ (PL) 1 - system zarządzania jakością

Cena netto: bezpłatnie

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl