Nasze kursy

Wypalenie zawodowe biegłych rewidentów w Polsce - czym jest, z czego wynika, co powoduje i jak mu zapobiegać?

Co zyskasz?

Dla biegłych rewidentów webinar daje możliwość zaliczenia 2 godzin w ramach samokształcenia.

Program

Webinar odbędzie się 7 lipca br. w godz. 15:00-16:30.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona.

Dzięki uczestnictwu w webinarze zapoznacie się Państwo ze zjawiskiem wypalenia zawodowego i dowiecie się co może je powodować i czy jest nieuniknione w zawodzie biegłego rewidenta.

Przedstawione również zostaną kluczowe sposoby jego zapobiegania, rozpoznania oraz pierwsze kroki, które należy podjąć w przypadku jego wystąpienia. Dzięki temu łatwiej będzie w porę zareagować i zminimalizować negatywny wpływ na życie zawodowe i prywatne.

Nabyta wiedza może również prowadzić do polepszenia efektywności pracy poprzez zrozumienie własnego wpływu na satysfakcję zawodową.

Rozwinięcie webinaru znajdą Państwo w suplemencie książki „Wypalenie zawodowe biegłych rewidentek i rewidentów w Polsce. Skala, przyczyny, skutki”, którą będzie można bezpłatnie pobrać podczas prelekcji.

Joanna Kulbacka

Wykładowca: Joanna Kulbacka

ACCA, jest coachem dla osób chcących zapobiec wypaleniu zawodowemu lub z niego wyjść. Prowadzi również webinary, warsztaty i szkolenia dotyczące wypalenia, odporności psychicznej i pokonywania wyzwań w warunkach stresu. Obecnie mieszka w Chorwacji.
Dzięki doświadczeniom zebranym podczas pracy w Wielkiej Czwórce i firmach inwestycyjnych w Europie rozumie presję i dylematy, z którymi profesjonaliści borykają się każdego dnia.
Więcej informacji na stronie: www.joannakulbacka.com.

Dodatkowe informacje

    • Warunkiem przystąpienia do webinaru jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
    • Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział.
    • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.
    • Instrukcja połączenia w systemie clicmeeting dostępna jest tutaj.

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Wypalenie zawodowe biegłych rewidentów w Polsce - czym jest, z czego wynika, co powoduje i jak mu zapobiegać?

Cena netto: bezpłatnie

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl