Brak terminów
on-line
800 zł
on-line
1. Wprowadzenie
2. Cel i zakres badania wartości szacunkowych i powiązanych ujawnień
3. Ocena ryzyka
4. Badanie szacunków księgowych i ujawnień
5. Ogólna ocena oparta na wykonanych procedurach badania
6. Zmiany uzgodnieniowe do innych standardów badania, będące skutkiem KSB 540 (zmienionego)
7. Sprawdzian wiadomości.
Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.
biegły rewident, posiada kwalifikację ACCA. Bada sprawozdania finansowe jednostkowe i skonsolidowane, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Posiada wszechstronne, ponad 15-letnie, doświadczenie w finansach. Pracowała w podmiotach międzynarodowych, w tym o zasięgu globalnym, o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej (w tym japońskiej, francuskiej). W ramach prowadzonych projektów m.in.: opracowała kontrole wewnętrzne, organizację działów księgowości, międzynarodowe wdrożenia narzędzi i oprogramowania IT (w tym programy typu ERP), budowała współpracę działów księgowości z działami sprzedaży/produkcji.
Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (specjalność Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek Prawo). Biegły Rewident nr 10326. W latach 1997-2005 związany z firmą audytorską HLB Frąckowiak i Wspólnicy Sp. z o.o. (Obecnie Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o.). Od 2006 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu HLB M2 Sp. z o.o. (obecnie HLB M2 P.S.A.), firmy audytorskiej nr 3149, HLB M2 Sp. Tax & Audit Sp. z o.o., firmy audytorskiej nr 3697 oraz HLB M2 Advisory & Business Services Sp. z o.o. oraz HLB M2 Payroll Sp. z o.o.
Specjalista w zakresie badań sprawozdań finansowych spółek, w tym giełdowych, grup kapitałowych oraz analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstw. Biegle zna język angielski, komunikatywnie język niemiecki. Przeprowadzał prace z zakresu due diligence finansowego, badań planów połączenia, podziałów i przekształceń. Prowadził szkolenia m.in. z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz konsolidacji. Wykładał w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu w Akademii Spółek Szkoły Głównej Handlowej, prowadzi szkolenia w ramach Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Zasiadał w Radach Nadzorczych (między innymi) PKO BP S.A., Comarch S.A., Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. Obecnie jest członkiem Rad Nadzorczych w Caspar Asset Management S.A., Caspar TFI S.A. oraz Capitea S.A.
Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.
Cena:
800,00 zł + VAT zw = 800,00 zł
Opłatę w przypadku kursu w terminie:
Numer konta bankowego do przelewu:
PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl