Nasze kursy

ODZ

Wykorzystanie procedur analitycznych w procesie badania sprawozdań finansowych

Co zyskasz?

Kurs zalicza 16 godzin obligatoryjnego doskonalenia zawodowego w 2023 roku.

 • Przypomnimy wymogi zawarte w KSB dotyczące możliwości i obowiązku stosowania procedur analitycznych na różnych etapach badania, wady i zalety stosowania różnych narzędzi i technik analitycznych, zalety wykorzystania narzędzi analitycznych już na etapie akceptacji klient

 • Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat istoty procedur analitycznych oraz ich powiązania z modelem ryzyka badania, istotnością, ryzykiem oszustwa oraz identyfikacją zagrożeń dla kontynuacji działalności.

 • Zwrócimy uwagę na cztery główne fazy procedur analitycznych występujące bez względu na etap badania a także na specyficzne aspekty związane z możliwością polegania na procedurach analitycznych jako źródle dowodów badania wiarygodności stwierdzeń.

Harmonogram zajęć


Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.

Daniel Duda

Wykładowca: Daniel Duda

Biegły rewident, członek ACCA, Certified Internal Auditor (CIA). Prezes zarządu firmy audytorskiej Duda i Wspólnicy Sp. z o.o. Były ekspert Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego oraz były kontroler Krajowej Komisji Nadzoru. Członek Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. Od 2002r. zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych oraz świadczeniem usług doradczych. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w KPMG oraz EY.  Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z Międzynarodowych Standardów Badania. Jest współautorem materiałów szkoleniowych dla biegłych rewidentów z zakresu MSB. Doradza także mniejszym firmom audytorskim we wdrażaniu systemów wewnętrznej kontroli jakości.

Dla osób, które uczestniczyły w innych kursach CE PIBR – 15% rabatu (595 zł netto).

Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.

Dodatkowe informacje

  • Proces edukacji w ramach kursu realizowany jest w oparciu o: autorskie wykłady prowadzone w formie transmisji on-line, literaturę przedmiotu i ćwiczeniowe materiały szkoleniowe oraz samodzielną naukę słuchacza.
  • Kurs trwa 16 godzin lekcyjnych (godzina lekcyjna to 45 minut).
  • Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział. Przewidziany jest testy sprawdzający poziom uzyskanej wiedzy. Osoby, które uczestniczyły przynajmniej w 90% godzin lekcyjnych uzyskują zaświadczenie o ukończeniu kursu.
  • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
  • Kurs zostanie zrealizowany, jeśli zbierze się grupa minimum 15 osób.
  • Zajęcie odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.
  • Instrukcja połączenia w systemie clicmeeting dostępna jest tutaj.

Jak zapłacić?

Cena:
700,00 zł + VAT zw = 700,00 zł - koszt udziału dla biegłych rewidentów
700,00 zł + 23% VAT = 861,00 zł - koszt udziału dla osób nie będących biegłymi rewidentami

Opłatę w przypadku kursu w terminie:

 • 20-21 listopada 2023 r. wpłać do 10 listopada 2023 r. W tytule przelewu podaj symbol kursu „WPA20231120” oraz imię i nazwisko uczestnika kursu.

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

ODZ

Wykorzystanie procedur analitycznych w procesie badania sprawozdań finansowych

Cena netto: 700 zł

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl