Nasze kursy

Jak etycznie i opłacalnie kształtować ceny za usługi atestacyjne?

Co zyskasz?

Dla biegłych rewidentów udział w webinarium zalicza 4 godziny samokształcenia.

 • Omówimy m.in. jakie są trendy w wynagrodzeniach osiąganych za usługi FA.

 • Ponadto przedstawimy jak ustalać wynagrodzenia FA za usługi rewizyjne.

 • Korzyścią dla uczestników webinarium będzie uzyskanie nowej perspektywy kształtowania cen za usługi: Efektywnie, Opłacalnie, Etycznie.

Program

Webinarium odbędzie się 12 kwietnia br. w godz.14:00-17:15.

W trakcie webinarium poruszone zostaną następujące tematy:

 • jakie są trendy w wynagrodzeniach osiąganych za usługi FA,
 • jak ustalać wynagrodzenia FA za usługi rewizyjne,
 • jak ofertować, komunikować, negocjować i osiągać wyższe ceny,
 • jak optymalizować ryzyko sankcji dla FA za naruszenia zasad ustalania wynagrodzeń.

Program spotkania jest owocem pracy członków Komisji ds. etyki KRBR.

Korzyścią dla uczestników webinarium będzie uzyskanie nowej perspektywy kształtowania cen za usługi: Efektywnie, Opłacalnie, Etycznie.

Liczba miejsc ograniczona. Przy rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym webinarze?

Zachęcamy do obejrzenia krótkich filmów z udziałem prowadzących:  

Ewa Jakubczyk-Cały
 TUTAJ

Piotr Witek
TUTAJ

 

 

Ewa Jakubczyk-Cały

Wykładowca: Ewa Jakubczyk-Cały

Termin:

Partner Zarządzający PKF Consult

Absolwentka Ekonomii Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, biegły rewident, ekspert w zakresie rachunkowości, rewizji, finansów i zarządzania. Założyciel i Partner Zarządzający firmy audytorsko-konsultingowej PKF Consult, która należy do międzynarodowej sieci firm PKF International. Jest współtwórcą szeregu programów restrukturyzacji oraz analiz, wycen i części finansowych due diligence. Od 1991 roku członek rad nadzorczych spółek, w tym także spółek dopuszczonych do publicznego obrotu. Jest członkiem: Komisji Etyki Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Od lipca 2009 roku do czerwca 2016 roku była członkiem Komisji Nadzoru Audytowego (KNA) – organu nadzoru publicznego nad badaniem sprawozdań finansowych. Wykładowca z zakresu rachunkowości, w tym MSSF, sprawozdawczości finansowej grup kapitałowych, finansów i corporate governance w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz w wielu instytucjach szkoleniowych. Prowadzi również zawodowe szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów. Jest współautorką książek naukowych z zakresu rachunkowości oraz autorką szeregu artykułów prasowych z zakresu problematyki rynków kapitałowych, rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej.

Piotr Witek

Wykładowca: Piotr Witek

Termin:

Partner, Prezes Zarządu,  i jeden z założycieli GRUPY REWIT, biegły rewident nr 9631, Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, Prezes Rady Regionalnej PIBR w Gdańsku, posiada tytuły MBA oraz FCCA. Przez ponad 10 lat związany z francuskim koncernem Total, jako dyrektor finansowy, treasurer i Sekretarz Zarządu Hutchinson Poland, Spółki z branży motoryzacyjnej. Ekspert w zakresie finansów, rachunkowości i podatków, biegły sądowy, trener i wieloletni współpracownik Akademii Praktyki Rewit oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, wykładowca Sopockiej Szkoły Wyższej. W ramach pracy audytorskiej uczestniczył w badaniach  wielu spółek, grup kapitałowych i instytucji finansowych, min Pesa SA, Ziaja Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Gdańskie SA., Dekpol S.A., Eurotel S.A.   Szczęśliwy mąż i ojciec 4-ki dzieci oraz wykształcony muzyk o specjalności akordeon guzikowy.

Dodatkowe informacje

  • Proces edukacji w ramach webinarium realizowany jest w oparciu o: autorskie wykłady prowadzone on-line oraz literaturę.
  • Podstawą do uzyskania zaliczenia jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział.
  • Warunkiem przystąpienia do webinaru jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
  • Informujemy, że powyższe szkolenie zostanie nagrane i udostępnione w ramach strony internetowej PIBR i stronach social media PIBR. Włączenie kamery i mikrofonu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, w szczególności na podstawie przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych, na wykorzystywanie wizerunku i głosu w celu promowania usług i szkoleń Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Informujemy o prawie do wycofania zgody w każdym momencie. Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących prawach znajdują się w polityce prywatności: https://ce.pibr.org.pl/pl/polityka-prywatnosci
  • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Jak etycznie i opłacalnie kształtować ceny za usługi atestacyjne?

Cena netto: bezpłatnie

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl