Brak terminów
on-line
700 zł
on-line
Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.
Biegły rewident. Członek PIBR, SKwP oraz brytyjskiego stowarzyszenia dyplomowanych księgowych (ACCA) – od 2013 r. jako FCCA. Od wielu lat zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych, świadczeniem innych usług atestacyjnych i pokrewnych oraz doradztwem w dziedzinie rachunkowości, rewizji finansowej i kontroli wewnętrznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Polsce i Wielkiej Brytanii dla takich firm jak Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers oraz Rewiks. Od 2011 r. działa jako niezależny ekspert niezwiązany z żadną firmą audytorską.
Jako autor, recenzent, doradca oraz wykładowca od lat pomaga biegłym rewidentom z mniejszych firm audytorskich we wdrażaniu Międzynarodowych Standardów Badania.
Opublikował liczne artykuły na temat rachunkowości, badania sprawozdań finansowych oraz kontroli wewnętrznej na łamach m.in.: „Accountancy”, „IFRS News”, „Rachunkowości”, „Monitora Rachunkowości i Finansów”, „Businessman Magazine”, „Nowych Rynków Kapitałowych”, „Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Autor podręczników ,,Planowanie badania sprawozdania finansowego – wybrane aspekty praktyczne i formalnoprawne’’ (PIBR 2009), ,,Badanie sprawozdań finansowych małych i średnich jednostek’’ (CE PIBR 2016) oraz "Sztuka wyboru część I i II" (CE PIBR 2019). Współautor podręcznika „Stosowanie Krajowych Standardów Rewizji Finansowej” (PIBR 2011).
Prowadził liczne szkolenia otwarte i zamknięte na temat rewizji finansowej, rachunkowości i kontroli wewnętrznej (w tym dla UKNF, NIK, Sopockiej Szkoły Biznesu oraz BPP Professional Education).
Ekspert specjalizujący się w zakresie rewizji finansowej, kontroli wewnętrznej i audytu wewnętrznego. Konsultant Banku Światowego. Współautor książki z dziedziny ładu korporacyjnego – „Komitet audytu – pierwsze kroki. Przewodnik dla praktyków”.
W przeszłości dyrektor zarządzający jednej z największych firm szkoleniowych BPP Professional Education w Polsce. Doświadczenie w audycie i konsultingu zdobywał głównie w PwC w Holandii, Irlandii oraz Polsce. Jako menedżer działu usług zapewniających i doradczych nadzorował badania sprawozdań finansowych spółek z sektora usług finansowych (banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne) i spółek z innych branż.
Od 2005 r. jest członkiem ACCA i uzyskał tytuł Fellow Member. Posiada kwalifikację Certified Internal Auditor (CIA) i należy do Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. Posiada akredytację The Institute of Internal Auditors (IIA Global) w zakresie zewnętrznej oceny jakości funkcji audytu wewnętrznego (Quality Assurance Validator).
Absolwentka Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie. Ukończyła studia menedżerskie executive MBA – dyplom Master of Business Administration – GFKM Gdańsk i Graduate School w Nicei. Zdała egzamin ze znajomości zagadnień z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, blok ACCA organizowany we współpracy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i ACCA.
Od 2003 r. wykonuje zawód biegłego rewidenta. Wiceprezes firmy audytorskiej. Od dwóch kadencji w Regionalnym Oddziale KIBR w Rzeszowie. Obecnie pełni funkcję sekretarza. W latach 2011-2015 członek komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów. Wizytator Krajowej Komisji Nadzoru KIBR. Egzaminator Komisji Egzaminacyjnej KIBR (obcnie PIBR) przy egzaminach dla kandydatów na biegłych rewidentów.
W latach 2011-2015 członek Głównego Sądu Koleżeńskiego SKwP. Wykładowca z dziedziny rachunkowości i rewizji finansowej w SKwP, PIBR, Instytucie Rachunkowości i Podatków, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Prowadzi szkolenia zamknięte dla pracowników firm.
Autorka artykułów z zakresu prawa bilansowego i rewizji finansowej. Ma na koncie publikacje w Pulsie Biznesu, cykl artykułów Biegły Radzi – w Dobrej Firmie – gazeta „Rzeczpospolita”, artykuły dla miesięcznika „Rachunkowość” o outsourcingu usług księgowych (Vademecum Biur Rachunkowych) oraz o kontroli wewnętrznej i o likwidacji spółek.
Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.
Opłatę w przypadku kursu w terminie:
Numer konta bankowego do przelewu:
PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl