Nasze kursy

Jak negocjować cenę? - elementy negocjacji w pracy biegłego rewidenta on-line

Co zyskasz?

Kurs zalicza 8 godzin obligatoryjnego doskonalenia zawodowego w 2020 r.

 • Zapoznasz się z podstawowymi pojęciami w negocjacjach.

 • Poznasz style prowadzenie negocjacji i nauczysz się je stosować. Nauczysz się rozpoznawać typowe gry i triki negocjacyjne.

 • Poznasz również politykę ustępstw w negocjacjach.

Harmonogram zajęć


Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.

Krzysztof Kudeń

Wykładowca: Krzysztof Kudeń

Termin:

Niezależny doradca biznesowy oraz ekspert z zakresu zarządzania zespołami, negocjacji i sprzedaży oraz wdrażania koniecznych zmian w organizacjach . W biznesie sprawuje funkcję Prezesa Zarządu spółki IT Masters, operującej na rynku usług informatycznych.

W organizacjach sprzedaży i marketingu zagranicznych i polskich firm przepracował 12 lat. Przeszedł wówczas szczeble zawodowego rozwoju od Przedstawiciela Handlowego do Dyrektora Sprzedaży i Marketingu włącznie. Odpowiedzialny był za zarządzanie strukturami sprzedażowymi, budowanie i realizację strategii oraz planów sprzedażowych. W tym czasie prowadził szkolenia wewnętrzne oraz coaching menedżerski, rozwijając umiejętności handlowe i menedżerskie swoich zespołów.

Jest ekspertem w obszarze efektywnego zarządzania zespołem, „układania organizacji sprzedażowych”, przygotowania pracowników do skutecznej sprzedaży i negocjacji oraz przeprowadzania zespołów przez zmiany. Zawsze zwraca uwagę na potrzebę posiadania świadomości biznesowej wśród pracowników na różnych poziomach zarządzania i na różnych poziomach operacyjnych organizacji. Do realizowanych projektów zawsze podchodzi kompleksowo. Uważa, że dokonywanie pozytywnych, pożądanych zmian w każdej organizacji (w zespole, dziale, firmie) zawsze musi być przeprowadzone jednocześnie w obszarze kompetencji, procesów oraz realizowanych projektów.

Wykazuje się dojrzałym podejściem w relacjach międzyludzkich i rozwiązywaniu konfliktów. Oprócz nabytych kompetencji menedżerskich ma cechy, które sprawiają, że partnerzy biznesowi wysoko cenią współpracę z nim. W życiu zawodowym jak i prywatnym buduje owocne relacje z otoczeniem dzięki swojej otwartej i mocno zaangażowanej postawie. Jedna z jego najważniejszych zasad biznesowych tez mówi o potrzebie szybkiego wdrożenia nowej kultury menedżerskiej, opartej na dojrzałej postawie ludzi odpowiedzialnych i świadomości biznesowej.

Sylwester Pietrzyk

Wykładowca: dr Sylwester Pietrzyk

Termin:

trener, konsultant HR, właściciel ASPEKT HR od 2006, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), obecnie Trener szkoły Trenerów MATRIK w module Ewaluacja Szkoleń. Uczestnik szkoleń trenerskich w prowadzonych przez CTI w  Londynie, i przez In Dialogue w Kopenhadze (2017). uprawnienia na Asesora i Doradcę w procesach certyfikacji trenerów(2016). Współpracuje z TACK International UK, jako akredytowany trener w zakresie sprzedaży i negocjacji . Adiunkt w Katedrze Zarzadzania SAN.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami biznesowymi (sektor finansowy spółka brytyjska notowana na giełdzie w Londynie) kierownik projektu, kierownik zespołu sprzedażowego,  trener wewnętrzny, dyrektor zarządzający) oraz Ministerstwo Finansów (specjalista). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer,  zarządzania zespołami, prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych. Autor wielu artykułów w Personel i Zarządzanie.

20 lat doświadczeń w biznesie i administracji państwowej. Przeprowadził ponad 2500 dni treningów i warsztatów w ponad 1000 organizacji, z których otrzymuje bardzo wysokie oceny. Uczestnicy zajęć mówią o nich, że są prowadzone dynamicznie w fantastycznej atmosferze oraz z dużą ilością interesujących przykładów. Prywatnie mówi, że szkoleniowiec jest skazany na stały rozwój, co wyjaśnia jego  uzależnienie od lektur biznesowych: Kena Blancharda, Leslie Rae,  Briana Tracey i innych.

Prowadził zajęcia na studiach podyplomowych i MBA w Akademii Prof. A. K. Koźmińskiego. Prelegent na licznych Konferencjach HR. Współpracował z oficyną Ekonomiczną, wydawnictwem BECK w zakresie recenzowania wydawnictw z zakresu zarządzania i szkoleń. Od 1999 lat aktywnie działający Członek Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów MATRIK. Od 2012 stały trener szkoły trenerskiej w module poświęconym ocenie efektywności szkoleń. Wpisany na listę wykładowców Okręgowej Izby Radców Prawnych. Prywatnie podróżuje off road, (Budapeszt Bamako, Mali 2013, 6000 km ), nurkuje Borneo, Jukatan-jaskinie, Synaj, Indonezja, Australia.

Dla osób, które uczestniczyły w innych kursach CE PIBR – 15% rabatu (340 zł netto).

Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.

Dodatkowe informacje

  • Proces edukacji w ramach kursu realizowany jest w formie warsztatu on-line.
  • Kurs trwa 8 godzin lekcyjnych (godzina lekcyjna to 45 minut).
  • Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział. Osoby, które uczestniczyły przynajmniej w 90% godzin lekcyjnych uzyskują zaświadczenie o ukończeniu kursu.
  • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
  • Kurs zostanie zrealizowany, jeśli zbierze się grupa minimum 10 osób.
  • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.

Jak zapłacić?

Opłatę w przypadku kursu w terminie:

 • 27 listopada 2020 wpłać do 17 listopada 2020 r. W tytule przelewu podaj symbol kursu „NCX20201127” oraz imię i nazwisko uczestnika kursu.

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Jak negocjować cenę? - elementy negocjacji w pracy biegłego rewidenta on-line

Cena netto: 400 zł

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl