Nasze kursy

Badanie szacunków księgowych i powiązanych ujawnień podczas badania sprawozdania finansowego zgodnie z wymogami krajowych standardów wykonywania zawodu

Co zyskasz?

Kurs zalicza 8 godzin obligatoryjnego doskonalenia zawodowego w 2021 roku.

 • Omówimy wymogi nowego krajowego standardu dotyczącego badania szacunków księgowych i powiązanych ujawnień.

 • Przedstawimy cel i zakres badania wartości szacunkowych i powiązanych ujawnień.

 • Przedstawimy zmiany uzgodnieniowe do innych standardów badania, będące skutkiem KSB 540 (zmienionego).

Harmonogram zajęć


Harmonogram zostanie dodany po ustaleniu terminu szkolenia.

Justyna Beata Zakrzewska

Wykładowca: Justyna Beata Zakrzewska

Termin:

W latach 2013-2017 wiceprzewodniczącą Rady ACCA w Polsce. W 2017 r. została członkiem Komisji Egzaminacyjnej dla kandydatów na biegłych rewidentów. Od 2015 r. członek Rady Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie oraz lider Komisji ds. Wsparcia w Postępowaniu Dyscyplinarnym, a także członek Komisji ds. Szkoleń w PIBR. W latach 2009-2015 była wizytatorem Krajowej Komisji Nadzoru.

Prowadzi autorskie warsztaty dla biegłych rewidentów „Przeprowadzanie i dokumentacja poszczególnych etapów badania sprawozdań finansowych według MSB”, na których uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu sporządzania dokumentacji rewizyjnej. Współtłumaczka publikacji „Przewodnik wdrażania kontroli, jakości w małych i średnich firmach audytorskich”, „Przewodnik stosowania MSB w badaniu małych i średnich jednostek”, „Przewodnik zarządzania w małych i średnich firmach audytorskich” oraz „Przewodnik przeprowadzania usług przeglądu”.

Współautorka publikacji PIBR „Badania małych i średnich jednostek według polskich standardów i MSRF” i „Ryzyka specyficzne dla wybranych branż”.

Piotr Witek

Wykładowca: Piotr Witek

Termin:

Partner, Prezes Zarządu,  i jeden z założycieli GRUPY REWIT, biegły rewident nr 9631, Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, Prezes Rady Regionalnej PIBR w Gdańsku, posiada tytuły MBA oraz FCCA. Przez ponad 10 lat związany z francuskim koncernem Total, jako dyrektor finansowy, treasurer i Sekretarz Zarządu Hutchinson Poland, Spółki z branży motoryzacyjnej. Ekspert w zakresie finansów, rachunkowości i podatków, biegły sądowy, trener i wieloletni współpracownik Akademii Praktyki Rewit oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, wykładowca Sopockiej Szkoły Wyższej. W ramach pracy audytorskiej uczestniczył w badaniach  wielu spółek, grup kapitałowych i instytucji finansowych, min Pesa SA, Ziaja Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Gdańskie SA., Dekpol S.A., Eurotel S.A.   Szczęśliwy mąż i ojciec 4-ki dzieci oraz wykształcony muzyk o specjalności akordeon guzikowy.

Dla osób, które uczestniczyły w innych kursach CE PIBR – 15% rabatu (340 zł netto).

Aby uzyskać rabat, zapłać co najmniej 10 dni przed terminem kursu.

Dodatkowe informacje

  • Proces edukacji w ramach kursu realizowany jest w formie wykładowo-warsztatowej prowadzonej on-line, literaturę przedmiotu (akty normatywne) i ćwiczeniowe materiały szkoleniowe oraz samodzielną naukę słuchacza.
  • Kurs trwa 8 godzin lekcyjnych (godzina lekcyjna to 45 minut).
  • Podstawą do uzyskania zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach i aktywny w nich udział. Osoby, które uczestniczyły przynajmniej w 90% godzin lekcyjnych uzyskują zaświadczenie o ukończeniu kursu. Przewidziany jest test sprawdzający zdobytą wiedzę.
  • Warunkiem przystąpienia do kursu jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Przesłanie formularza rejestracyjnego równoważne jest z deklaracją słuchacza o zapoznaniu się z regulaminem organizacji szkoleń w Centrum Edukacji PIBR.
  • Kurs zostanie zrealizowany, jeśli zbierze się grupa minimum 15 osób.
  • Zajęcia odbywają się za pomocą platformy clickmeeting. Wymagania techniczne dla uczestników szkolenia dostępne są tutaj.

Jak zapłacić?

Cena:
400,00 zł + VAT zw = 400,00 zł - koszt udziału dla biegłych rewidentów
400,00 zł + 23% VAT = 492,00 zł - koszt udziału dla osób nie będących biegłymi rewidentami

Opłatę w przypadku kursu w terminie:

 • 25 października 2021 r. wpłać do 15 października 2021 r. W tytule przelewu podaj symbol kursu „BSK20211025” oraz imię i nazwisko uczestnika kursu.

Numer konta bankowego do przelewu:

PKO BP 41 1020 1042 0000 8102 0300 2334
Polska Izba Biegłych Rewidentów
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

Zgłoś zainteresowanie szkoleniem

Badanie szacunków księgowych i powiązanych ujawnień podczas badania sprawozdania finansowego zgodnie z wymogami krajowych standardów wykonywania zawodu

Cena netto: 400 zł

Brak terminów. Jeżeli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, daj nam znać. Postaramy się zorganizować dodatkowy termin.

Dane uczestnika szkolenia:

Administratorem danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl, (zwana dalej "PIBR"), Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w oferowanym szkoleniu. Czytaj całość


Masz pytania?

Elżbieta Goławska - koordynator ds. szkoleń Zadzwoń: 22 637 31 04 Napisz: ce@pibr.org.pl